IL-10P-S3EN2 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Molex
På lager: 3 971
Datablad
Bilde for IL-10P-S3EN2 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IL-10P-S3EN2
DigiKeys produktnummer
IL-10P-S3EN2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IL-10P-S3EN2
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2.5MM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 10 posisjon 0,098" (2,50mm)
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Festetype
Friksjonslås
Serie
Kontaktlengde - innstikk
0,236" (6,00mm)
Emballasje
Bulk
Kontaktlengde - stolpe
0,138" (3,50mm)
Delestatus
Aktiv
Total kontaktlengde
0,500" (12,70mm)
Kontakttype
Isoleringshøyde
0,382" (9,70mm)