IMZA65R020M2HXKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IMZA65R020M2HXKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IMZA65R020M2HXKSA1
Beskrivelse
SILICON CARBIDE MOSFET
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 83A (Tc) 273W (Tc) Gjennomgående hull PG-TO247-4-8
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5,6V ved 9,5mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
57 nC @ 18 V
Serie
Vgs (maks)
+23V, -7V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2038 pF @ 400 V
Effekttap (maks)
273W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-4-8
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V, 20V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
18mOhm ved 46,9A, 20V