IKZ75N65EL5XKSA1
DigiKeys produktnummer
IKZ75N65EL5XKSA1-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IKZ75N65EL5XKSA1
Beskrivelse
IGBT 650V 100A TO247-4
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT 650 V 100 A 536 W Gjennomgående hull PG-TO247-4
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IKZ75N65EL5XKSA1 Modeller
Kategori
Inngangstype
Standard
Produsent
Infineon Technologies
Portlading
436 nC
Serie
Td (på/av) ved 25°C
120ns/275ns
Emballasje
Rør
Testtilstand
400V, 75A, 23Ohm, 15V
Delestatus
Aktiv
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
59 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
100 A
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
300 A
Kapsling
TO-247-4
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
1.35V ved 15V, 75A
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-4
Effekt - maks
536 W