IKW75N65EH5XKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IKW75N65EH5XKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IKW75N65EH5XKSA1
Beskrivelse
IGBT TRENCH 650V 90A TO247-3
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench 650 V 90 A 395 W Gjennomgående hull PG-TO247-3
EDA-/CAD-modeller
IKW75N65EH5XKSA1 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Omkoblingsstrøm
2,3mJ (på), 900µJ (av)
Portlading
160 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
28ns/174ns
Delestatus
Aktiv
Testtilstand
400V, 75A, 8Ohm, 15V
IGBT-type
Trench
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
92 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
90 A
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
300 A
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.1V ved 15V, 75A
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-3
Effekt - maks
395 W