IKWH50N65EH7XKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IKWH50N65EH7XKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IKWH50N65EH7XKSA1
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO247-3
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 650 V 80 A 249 W Gjennomgående hull PG-TO247-3-32
EDA-/CAD-modeller
IKWH50N65EH7XKSA1 Modeller
Kategori
Omkoblingsstrøm
1,27mJ (på), 650µJ (av)
Portlading
102 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
19ns/147ns
Delestatus
Aktiv
Testtilstand
400V, 50A, 10Ohm, 15V
IGBT-type
Trench-feltstopp
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
76 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
200 A
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
1.65V ved 15V, 50A
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-3-32
Effekt - maks
249 W