IKW40N120CH7XKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IKW40N120CH7XKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IKW40N120CH7XKSA1
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 1200V 82A TO247-3
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 1200 V 82 A 330 W Gjennomgående hull PG-TO247-3-U06
EDA-/CAD-modeller
IKW40N120CH7XKSA1 Modeller
Kategori
Omkoblingsstrøm
1,69mJ (på), 920µJ (av)
Portlading
290 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
36ns/336ns
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
120 ns
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1200 V
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
82 A
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
160 A
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-3-U06
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.15V ved 15V, 40A
Baseproduktnummer
Effekt - maks
330 W