IKW30N65WR5XKSA1
DigiKeys produktnummer
IKW30N65WR5XKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IKW30N65WR5XKSA1
Beskrivelse
IGBT TRENCH 650V 60A TO247-3
Produsentens standard leveringstid
39 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench 650 V 60 A 185 W Gjennomgående hull PG-TO247-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IKW30N65WR5XKSA1 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Omkoblingsstrøm
990µJ (på), 330µJ (av)
Produsent
Infineon Technologies
Inngangstype
Standard
Serie
Portlading
155 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
39ns/367ns
Delestatus
Aktiv
Testtilstand
400V, 15A, 26Ohm, 15V
IGBT-type
Trench
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
95 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
60 A
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
90 A
Kapsling
TO-247-3
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
1.8V ved 15V, 30A
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-3
Effekt - maks
185 W