2ED020I12F2XUMA1
DigiKeys produktnummer
2ED020I12F2XUMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
2ED020I12F2XUMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
2ED020I12F2XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
2ED020I12F2XUMA1
Beskrivelse
IC GATE DRVR HALF-BRIDG DSO36-58
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halvbro portdrivere IC Inverterende, Ikke-inverterende PG-DSO-36-58
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2ED020I12F2XUMA1 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Logikkspenning - VIL, VIH
1,5V, 3,5V
Produsent
Infineon Technologies
Strøm - topputgang (kilde, ribbe)
2A, 2A
Serie
Inngangstype
Inverterende, Ikke-inverterende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Høy sidespenning - maks (Bootstrap)
1200 V
Delestatus
Aktiv
Stige-/falltid (Typ)
30ns, 50ns
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Drivkonfigurasjon
Halvbro
Monteringstype
Overflatemontering
Kanaltype
Uavhengig
Kapsling
36-BSSOP (0,295", 7,50mm bredde), 32 ledninger
Antall drivere
2
Leverandørens enhetsforpakning
PG-DSO-36-58
Porttype
IGBT
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
13V – 20V