IKD15N60RC2ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IKD15N60RC2ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IKD15N60RC2ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IKD15N60RC2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IKD15N60RC2ATMA1
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 600V 28A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 600 V 28 A 115.4 W Overflatemontering PG-TO252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IKD15N60RC2ATMA1 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Omkoblingsstrøm
570µJ (på), 350µJ (av)
Produsent
Infineon Technologies
Inngangstype
Standard
Serie
Portlading
72 nC
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Td (på/av) ved 25°C
18ns/374ns
Delestatus
Aktiv
Testtilstand
400V, 15A, 49Ohm, 15V
IGBT-type
Trench-feltstopp
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
129 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
600 V
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
28 A
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
45 A
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.3V ved 15V, 15A
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3
Effekt - maks
115.4 W