IAUT300N10S5N015ATMA1
DigiKeys produktnummer
IAUT300N10S5N015ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IAUT300N10S5N015ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IAUT300N10S5N015ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IAUT300N10S5N015ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 300A 8HSOF
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 300A (Tc) 375W (Tc) Overflatemontering PG-HSOF-8-1
EDA-/CAD-modeller
IAUT300N10S5N015ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
216 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
16011 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
375W (Tc)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-HSOF-8-1
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.5mOhm ved 100A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
3.8V ved 275µA