ACS72981ELRATR-200B3
DigiKeys produktnummer
620-ACS72981ELRATR-200B3TR-ND - Tape og spole (TR)
620-ACS72981ELRATR-200B3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
620-ACS72981ELRATR-200B3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACS72981ELRATR-200B3
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE 200A 7-PSOF
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer ±200A 1 kanaler Hall-effekt Toveis 7-PowerSMD-modul
EDA-/CAD-modeller
ACS72981ELRATR-200B3 Modeller
Kategori
Nøyaktighet
±3,5%
Produsent
Forsyningsspenning
3V – 3,6V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Responstid
1,8µs
Strøm - forsyning (maks)
14mA (typ.)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Sensortype
Grad
Bilteknikk
Strøm - deteksjon
Godkjenning
AEC-Q100
Polarisering
Toveis
Følsomhet
6,6mV/A
Kapsling
7-PowerSMD-modul
Frekvens
DC – 250kHz
Leverandørens enhetsforpakning
7-PSOF
Linearitet
±0,8%