FF1400R17IP4PBOSA1
DigiKeys produktnummer
FF1400R17IP4PBOSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FF1400R17IP4PBOSA1
Beskrivelse
IGBT MODULE 1700V 1400A MODULE
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp 2 uavhengig 1700 V 1400 A Chassismontering Modul
Kategori
Strøm - kollektoravstenging (maks)
5 mA
Produsent
Infineon Technologies
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
110 nF @ 25 V
Serie
Innmatning
Standard
Emballasje
Brett
NTC-termistor
Ja
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
IGBT-type
Trench-feltstopp
Monteringstype
Chassismontering
Konfigurasjon
2 uavhengig
Kapsling
Modul
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1700 V
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
1400 A
Baseproduktnummer
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.2V ved 15V, 1400A