FF1400R17IP4BOSA1
DigiKeys produktnummer
448-FF1400R17IP4BOSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FF1400R17IP4BOSA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1700V 1400A 955000W MOD
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp 2 uavhengig 1700 V 1400 A 955000 W Chassismontering Modul
Kategori
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.2V ved 15V, 1400A
Produsent
Infineon Technologies
Strøm - kollektoravstenging (maks)
5 mA
Serie
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
110 nF @ 25 V
Emballasje
Brett
Innmatning
Standard
Delestatus
Aktiv
NTC-termistor
Ja
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Konfigurasjon
2 uavhengig
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1700 V
Kapsling
Modul
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
1400 A
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Effekt - maks
955000 W