GTM43007-A6030-FW(R)
GTM43007-A6030-FW(R)
GTM43007-A6030-FW(R)
GTM43007-A6030-FW(R)
DigiKeys produktnummer
1939-1059-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GTM43007-A6030-FW(R)
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 30V 60W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 30V 90 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
GTM43007-A6030-FW(R) Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Driftstemperatur
-10°C – 45°C
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 0,89" H (76,2mm x 50,8mm x 22,5mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Spenning - utgang 1
30V
Strøm - utgang 1
2 A