05-45-D-0127-A-4-06-4-T er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Molex
45 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
05-45-D-0127-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-45-D-0127-A-4-06-4-T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-45-D-0127-A-4-06-4-T
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 5"
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
5,000" (127,00mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)