05-45-D-0127-A-4-06-4-G er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
GCT
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
På lager: 0
Datablad
Molex
Molex
Nytt produkt
45 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
05-45-D-0127-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-45-D-0127-A-4-06-4-G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-45-D-0127-A-4-06-4-G
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 45
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Antall ledere
45
Produsent
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
5,000" (127,00mm)
Emballasje
Pose
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)