05-45-D-0127-A-4-06-4-T-HF er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Molex
Nytt produkt
45 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
05-45-D-0127-A-4-06-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-05-45-D-0127-A-4-06-4-T-HF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-45-D-0127-A-4-06-4-T-HF
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 45
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
5,000" (127,00mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)