05-18-D-0050-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-18-D-0050-A-4-06-4-T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-18-D-0050-A-4-06-4-T
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 1.97"
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
18 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
Kategori
Antall ledere
18
Produsent
GCT
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
1,969" (50,00mm)
Emballasje
Pose
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)