FFC2A36-18-0-T-R
DigiKeys produktnummer
2073-FFC2A36-18-0-T-RTR-ND - Tape og spole (TR)
2073-FFC2A36-18-0-T-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2073-FFC2A36-18-0-T-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FFC2A36-18-0-T-R
Beskrivelse
18W, 0.5MM, FFC CON, VERT, FLIP-
Detaljert beskrivelse
18 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Vertikal - 1-sidig 0,020" (0,50mm) Overflatemontering
Kategori
Kabelendetype
Rett, Konisk
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kabinettmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Aktuatormateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Funksjoner
Loddemontering, Null innstikkskraft (ZIF)
Nominell spenning
30V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall posisjoner
18
Avstand
0,020" (0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
0,5A per kontakt
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm
Aktuatorfarge
Svart
Høyde over tavlen
0,205" (5,20mm)