FFC2A33-18-T-R
DigiKeys produktnummer
2073-FFC2A33-18-T-RTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
FFC2A33-18-T-R
Beskrivelse
CONN FFC VERT 18POS 0.5MM SMD
Detaljert beskrivelse
18 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Vertikal - 1-sidig 0,020" (0,50mm) Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FFC2A33-18-T-R Modeller
Kategori
Kabelendetype
Konisk
Kabinettmateriale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Aktuatormateriale
Polyfenylensulfid (PPS)
Funksjoner
Hette for automatisk bestykning, Loddemontering, Null innstikkskraft (ZIF)
Nominell spenning
30V
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Antall posisjoner
18
Avstand
0,020" (0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
0,2A
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm
Aktuatorfarge
Brun
Høyde over tavlen
0,177" (4,50mm)