FT5HNBPK19.44-T1
DigiKeys produktnummer
631-FT5HNBPK19.44-T1TR-ND - Tape og spole (TR)
631-FT5HNBPK19.44-T1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
631-FT5HNBPK19.44-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FT5HNBPK19.44-T1
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 19.4400MHZ HCMOS
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
19.44 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
6mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,059" (1,50mm)