CS-023-114.285M
DigiKeys produktnummer
CW647TR-ND - Tape og spole (TR)
CW647CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CW647DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CS-023-114.285M
Beskrivelse
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
114.285 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CS-023-114.285M Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftsmodus
3. overtone
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
114.285 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)