LP5907UVX-2.5/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-40377-2-ND - Tape og spole (TR)
296-40377-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-40377-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP5907UVX-2.5/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 250MA 4-DSBGA
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA 4-DSBGA
EDA-/CAD-modeller
LP5907UVX-2.5/NOPB Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
25 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
425 µA
PSRR
90dB – 60dB (100Hz – 100kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
4-XFBGA, DSBGA
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
4-DSBGA
Spenningsbortfall (maks)
0.2V ved 250mA