FC4STCBMF16.0
DigiKeys produktnummer
631-FC4STCBMF16.0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FC4STCBMF16.0
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 40 Ohms HC-49/US
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Størrelse/dimensjon
0,447" L x 0,183" B (11,35mm x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Høyde - sittende (maks)
0,142" (3,60mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm