HC-49/U-S16000000ABJB
DigiKeys produktnummer
300-6034-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HC-49/U-S16000000ABJB
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF TH
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 50 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HC-49/U-S16000000ABJB Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,183" B (11,50mm x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Høyde - sittende (maks)
0,138" (3,50mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm