ECS-160-20-4X-EM
DigiKeys produktnummer
50-ECS-160-20-4X-EM-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-160-20-4X-EM
Beskrivelse
CRYSTAL 16 MHZ 20PF SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 40 Ohms HC-49/US
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Gjennomgående hull
Frekvens
16 MHz
Størrelse/dimensjon
0,447" L x 0,183" B (11,35mm x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Høyde - sittende (maks)
0,138" (3,50mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm