2506031217Y0
DigiKeys produktnummer
1934-1437-2-ND - Tape og spole (TR)
1934-1437-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1934-1437-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
2506031217Y0
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 4LN
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 400mA 150mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2506031217Y0 Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
400mA
Produsent
Fair-Rite Products Corp.
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Filtertype
Signallinje
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
1
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)