BBGK00160808121Y00
DigiKeys produktnummer
553-BBGK00160808121Y00TR-ND - Tape og spole (TR)
553-BBGK00160808121Y00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-BBGK00160808121Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BBGK00160808121Y00
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 600mA 150mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
600mA
Produsent
Pulse Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
1
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)