MMZ1608R121CTAH0
DigiKeys produktnummer
445-MMZ1608R121CTAH0TR-ND - Tape og spole (TR)
445-MMZ1608R121CTAH0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-MMZ1608R121CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MMZ1608R121CTAH0
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 500mA 150mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
500mA
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Høyde (maks)
0,030" (0,75mm)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz