MG1608-121Y
DigiKeys produktnummer
MG1608-121YTR-ND - Tape og spole (TR)
MG1608-121YCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MG1608-121YDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MG1608-121Y
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strøm, signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 200mA 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MG1608-121Y Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
200mA
Produsent
Bourns Inc.
DC-motstand (DCR) (maks)
300mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strøm, signallinje
Høyde (maks)
0,039" (1,00mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz