2506031217Y0 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 2506031217Y0 |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 120 OHM 0603 4LN |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 400mA 150mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 2506031217Y0 Modeller |
Kategori | Nominell strøm (maks) 400mA |
Produsent Fair-Rite Products Corp. | DC-motstand (DCR) (maks) 150mOhm |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Filtertype Signallinje | Monteringstype Overflatemontering |
Antall linjer 1 | Høyde (maks) 0,037" (0,95mm) |
Impedans ved frekvens 120 Ohms @ 100 MHz | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |