VMCG-65-MPBK-K
DigiKeys produktnummer
RPC1881-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VMCG-65-MPBK-K
Beskrivelse
CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 2.56"
Detaljert beskrivelse
Nylon, Skruemontering, Låsing, 2,559" (65,00mm) 1/16" (1,6mm) tykke PC-kort
EDA-/CAD-modeller
VMCG-65-MPBK-K Modeller
Tilbehørstype
Nylon, Skruemontering, Låsing, 2,559" (65,00mm)
Serie
Til bruk med/relaterte produkter
1/16" (1,6mm) tykke PC-kort