VMCG-70-MPBK-K
DigiKeys produktnummer
RPC5358-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VMCG-70-MPBK-K
Beskrivelse
CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 2.76"
Detaljert beskrivelse
Nylon, Skruemontering, Låsing, 2,756" (70,00mm) 1/16" (1,6mm) tykke PC-kort
EDA-/CAD-modeller
VMCG-70-MPBK-K Modeller
Tilbehørstype
Nylon, Skruemontering, Låsing, 2,756" (70,00mm)
Serie
Til bruk med/relaterte produkter
1/16" (1,6mm) tykke PC-kort