VMCG-135-MPBK-K
DigiKeys produktnummer
RPC5356-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VMCG-135-MPBK-K
Beskrivelse
CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 5.31"
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nylon, Skruemontering, Låsing, 5,315" (135,00mm) 1/16" (1,6mm) tykke PC-kort
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VMCG-135-MPBK-K Modeller
Produsent
Essentra Components
Tilbehørstype
Nylon, Skruemontering, Låsing, 5,315" (135,00mm)
Serie
Til bruk med/relaterte produkter
1/16" (1,6mm) tykke PC-kort