TV0820-3R0335-R
DigiKeys produktnummer
283-TV0820-3R0335-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TV0820-3R0335-R
Beskrivelse
CAP 3.3F 3V .075 OHM
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.3 F (EDLC) superkondensatorer 3 V Radial, Boks 75mOhm 1000 Hrs ved 65°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 65°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
3.3 F
Størrelse/dimensjon
0,335" dia (8,50mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,827" (21,00mm)
Nominell spenning
3 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
75mOhm