YC124-FR-0739RL
DigiKeys produktnummer
13-YC124-FR-0739RLTR-ND - Tape og spole (TR)
13-YC124-FR-0739RLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-YC124-FR-0739RLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
YC124-FR-0739RL
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
39 Ohm ±1% 62,5mW Kraft per element Isolert 4 Motstandsnettverk matriser ±200ppm/°C 0804, konveks, lang terminalbolt
Kategori
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Produsent
YAGEO
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
DDRAM, SDRAM
Kretstype
Isolert
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand (Ohm)
39
Kapsling
0804, konveks, lang terminalbolt
Toleranse
±1%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Antall motstandere
4
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)
Antall pinner
8
Baseproduktnummer
Effekt per element
62,5mW