HV0820-2R7305-R
DigiKeys produktnummer
283-HV0820-2R7305-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HV0820-2R7305-R
Beskrivelse
CAP 3F -10% +30% 2.7V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Boks 80mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 65°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 65°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
3 F
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,827" (21,00mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm ved 100Hz