PHVL-3R9V474-R
DigiKeys produktnummer
283-PHVL-3R9V474-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHVL-3R9V474-R
Beskrivelse
SUPERCAP 3.9V 0.47F 0.40 OHM VT
Detaljert beskrivelse
470 mF (EDLC) superkondensatorer 3.9 V Radial 400mOhm 5000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 85°C
Tilkoblingsmellomrom
0,465" (11,80mm)
Kapasitans
470 mF
Størrelse/dimensjon
0,681" L x 0,354" B (17,30mm x 9,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,571" (14,50mm)
Nominell spenning
3.9 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
400mOhm