PHVL-3R9V255-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
På lager: 18
Datablad
2.5 F (EDLC) superkondensatorer 3.9 V Radial 80mOhm 5000 Hrs ved 85°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PHVL Low leakage supercapacitors packs
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PHVL-3R9V255-R
DigiKeys produktnummer
283-PHVL-3R9V255-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHVL-3R9V255-R
Beskrivelse
SUPERCAP 3.9V 2.5F 0.08 OHM VT
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PHVL-3R9V255-R Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 85°C
Tilkoblingsmellomrom
0,209" (5,30mm)
Kapasitans
2.5 F
Størrelse/dimensjon
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,906" (23,00mm)
Nominell spenning
3.9 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm