PHVL-3R9V505-R
DigiKeys produktnummer
283-PHVL-3R9V505-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHVL-3R9V505-R
Beskrivelse
SUPERCAP 3.9V 5F 0.07 OHM VT
Detaljert beskrivelse
5 F (EDLC) superkondensatorer 3.9 V Radial 70mOhm 5000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 85°C
Tilkoblingsmellomrom
0,209" (5,30mm)
Kapasitans
5 F
Størrelse/dimensjon
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,280" (32,50mm)
Nominell spenning
3.9 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
70mOhm