PHV-5R4H474-R
DigiKeys produktnummer
283-PHV-5R4H474-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHV-5R4H474-R
Beskrivelse
CAP 470MF -10% +30% 5.4V T/H
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 mF (EDLC) superkondensatorer 5.4 V Radial, Boks, Horisontal 400mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 65°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 65°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks, Horisontal
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,465" (11,80mm)
Kapasitans
470 mF
Størrelse/dimensjon
0,571" L x 0,681" B (14,50mm x 17,30mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,354" (9,00mm)
Nominell spenning
5.4 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
400mOhm ved 100Hz