PHV-5R4V505-R
DigiKeys produktnummer
283-PHV-5R4V505-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHV-5R4V505-R
Beskrivelse
CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H
Detaljert beskrivelse
5 F (EDLC) superkondensatorer 5.4 V Radial, Boks 70mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 65°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 65°C
Kapsling
Radial, Boks
Tilkoblingsmellomrom
0,209" (5,30mm)
Kapasitans
5 F
Størrelse/dimensjon
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,280" (32,50mm)
Nominell spenning
5.4 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
70mOhm ved 100Hz