PHV-5R4H505-R | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 283-4190-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PHV-5R4H505-R |
Beskrivelse | CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 5 F (EDLC) superkondensatorer 5.4 V Radial, Boks, Horisontal 70mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 65°C |
Datablad | Datablad |
Kategori | Levetid ved temp. 1000 Hrs ved 65°C |
Produsent Eaton - Electronics Division | Terminaler PC-pinner |
Serie | Monteringstype Gjennomgående hull |
Emballasje Bulk | Kapsling Radial, Boks, Horisontal |
Delestatus Aktiv | Tilkoblingsmellomrom 0,209" (5,30mm) |
Kapasitans 5 F | Størrelse/dimensjon 1,280" L x 0,839" B (32,50mm x 21,30mm) |
Toleranse -10%, +30% | Høyde - sittende (maks) 0,433" (11,00mm) |
Nominell spenning 5.4 V | Driftstemperatur -40°C – 65°C |
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm ved 100Hz |