PHB-5R0V505-R
DigiKeys produktnummer
283-3520-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHB-5R0V505-R
Beskrivelse
CAP 5F -10% +30% 5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5 F (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks 130mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,209" (5,30mm)
Kapasitans
5 F
Størrelse/dimensjon
0,839" L x 0,433" B (21,30mm x 11,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,280" (32,50mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
130mOhm ved 100Hz