PB-5R0V104-R
DigiKeys produktnummer
283-PB-5R0V104-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PB-5R0V104-R
Beskrivelse
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Detaljert beskrivelse
100 mF (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks 4Ohm ved 100Hz 1000 Hrs ved 70°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PB-5R0V104-R Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,287" (7,30mm)
Kapasitans
100 mF
Størrelse/dimensjon
0,445" L x 0,236" B (11,30mm x 6,00mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
4Ohm ved 100Hz