CHP5R0L104R-TW
DigiKeys produktnummer
4688-CHP5R0L104R-TW-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CHP5R0L104R-TW
Beskrivelse
5.0V 0.1F 10*5*12 T/DA EDLC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 F (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks 2Ohm ved 1kHz 2000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 70°C
Produsent
CDA (Zhifengwei Technology)
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Pose
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Kapasitans
0.1 F
Størrelse/dimensjon
0,394" L x 0,197" B (10,00mm x 5,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,531" (13,50mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
2Ohm ved 1kHz