PB-5R0V105-R
DigiKeys produktnummer
283-PB-5R0V105-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PB-5R0V105-R
Beskrivelse
CAP 1F -20% +80% 5V T/H
Detaljert beskrivelse
1 F (EDLC) superkondensatorer 5 V Radial, Boks 500mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,465" (11,80mm)
Kapasitans
1 F
Størrelse/dimensjon
0,681" L x 0,354" B (17,30mm x 9,00mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Nominell spenning
5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
500mOhm ved 100Hz