KR-5R5V105-R
DigiKeys produktnummer
283-KR-5R5V105-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KR-5R5V105-R
Beskrivelse
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 F (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Aksial, Kapsling - vertikal 30Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Aksial, Kapsling - vertikal
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
1 F
Størrelse/dimensjon
0,748" dia (19,00mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,768" (19,50mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
30Ohm ved 1kHz