EDS105Z3R6V
EDS105Z3R6V
EDS105Z3R6V
DigiKeys produktnummer
338-EDS105Z3R6V-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EDS105Z3R6V
Beskrivelse
CAP 1F -20% +80% 3.6V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 F (EDLC) superkondensatorer 3.6 V Aksial, Kapsling - vertikal 30Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 85°C
Produsent
Cornell Dubilier Knowles
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Brett
Kapsling
Aksial, Kapsling - vertikal
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
1 F
Størrelse/dimensjon
0,748" dia (19,00mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,787" (20,00mm)
Nominell spenning
3.6 V
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
30Ohm ved 1kHz