06035J2R2BBTTR
DigiKeys produktnummer
478-2814-2-ND - Tape og spole (TR)
478-2814-1-ND - Båndavsnitt (CT)
478-2814-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
06035J2R2BBTTR
Beskrivelse
CAP THIN FILM 2.2PF 50V 0603
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 pF Thin Film-kondensatorer 50 V 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
06035J2R2BBTTR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Nominell spenning
50 V
Produsent
KYOCERA AVX
Monteringstype
Overflatemontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Funksjoner
RF, Høy Q, Lavt tap
Kapasitans
2.2 pF
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Toleranse
±0,1pF
Høyde - sittende (maks)
0,029" (0,73mm)